Narzędzia ERGO LINE™ już dostępne

Sezon 2017 będzie pierwszym handlowym testem dla narzędzi ERGO LINE™ firmy Cellfast. Dystrybutorzy wystawiają tym produktom najwyższe noty. Nie mają też wątpliwości, że popularność marki Cellfast w kategorii asortymentu do nawadniania przełoży się na sprzedaż nowych narzędzi 

Pełna gama narzędzi ERGO LINE™ obejmuje siekiery, narzędzia pielęgnacyjne, grabie i narzędzia do kopania. Firma Cellfast po raz pierwszy zaprezentowała te nowe produkty na targach SPOGA+GAFA w Kolonii w 2015 r. W tym roku trafiają do szerokiej dystrybucji na polskim rynku.

Innowacyjne rozwiązania, materiały najwyższej jakości, unikatowy design i wyjątkowy nacisk na ergonomię – to cechy charakterystyczne narzędzi ERGO LINE™. Jakie nadzieje związane z ich sprzedażą mają dystrybutorzy? – W tym sezonie wprowadzamy do oferty pełną gamę nowych narzędzi ERGO LINE™. Jakość wykonania i design tych produktów stoją na najwyższym poziomie, a sprzedaż ułatwią także dopracowane standy ekspozycyjne – mówi Grzegorz Replin, właściciel firmy Replin Agro z Sokołowa Podlaskiego.

WIDLY
WIDLY
« 1 of 13 »

Narzędzia premium 

Ścisła współpraca technologów i projektantów przy tworzeniu narzędzi ERGO LINE™ zaowocowała powstaniem linii produktów dopracowanych w każdym detalu, które łączą w sobie funkcjonalność i ergonomię. Czy łatwo będzie przekonać do nich klientów? – Nie ma wątpliwości, że są to narzędzia premium, spełniające wymogi „długowieczności”, dla wymagających klientów. Będziemy przekonywać konsumentów, że warto wybierać produkty najwyższej jakości rodzimej produkcji – mówi Dariusz Żmijewski, właściciel firmy Ciechseed z Ciechanowa. – Miałem przyjemność testowania tych narzędzi. Siekiery fantastycznie rozłupują, pod względem technologii wykonania są zrobione modelowo, więc nie będę miał problemu, żeby przekonać do nich naszych klientów – dodaje.

Siła marki 

Choć produkcja innowacyjnych narzędzi otwiera nowy rozdział w historii firmy Cellfast, to dystrybutorzy liczą, że wcześniejsze, konsekwentne działania producenta umacniające pozycję marki przyniosą rezultaty. – Jestem przekonany, że znajomość marki Cellfast w kategorii produktów do nawadniania ułatwi sprzedaż nowych narzędzi. System wodny ERGO LINE™ cieszył się wśród naszych klientów dużą popularnością, więc narzędzia pod tą samą nazwą nie będą dla nich produktami anonimowymi – mówi Dariusz Żmijewski. – W naszym sklepie wśród systemów nawadniających Cellfast jest zdecydowanie najbardziej rozpoznawalną marką, więc klientów nie będzie trzeba przekonywać, że nowe narzędzia pochodzą od renomowanego producenta – dodaje Grzegorz Replin.

Szansa na dodatkowy zysk

Narzędzia ERGO LINE™ wykonano z najwyższej jakości materiałów, takich jak kompozyt wzmocniony włóknem szklanym czy stal hartowana indukcyjnie. Przewagą konkurencyjną tych produktów jest także wiele innowacyjnych, ergonomicznych rozwiązań np. opatentowana, antypoślizgowa powierzchnia Safetouch™ czy kształt uchwytów dostosowany do wielu indywidualnych sposobów chwytania. Narzędzia ERGO LINE™ wpisują się również w najnowsze trendy w dziedzinie designu, a szpadle, widły i szufla ERGO™ zostały laureatem plebiscytu Must Have, organizowanego przez Łódź Design Festival. Czy to wystarczy, aby odnieść rynkowy sukces? – Narzędzia ERGO LINE™ to grupa produktów, która odpowiada na zmieniające się potrzeby konsumentów, poszukujących asortymentu wysokiej jakości, „na lata”. Rynek narzędzi jest jednak bardzo trudny, dlatego promocja linii ERGO™ będzie wymagała jeszcze sporo pracy, a przede wszystkim cierpliwości – mówi Janusz Wacholski, właściciel firmy Argochem z Węgrowa.

25 lat owocnej współpracy

Wprowadzenie nowych produktów do oferty zawsze wiąże się z ryzykiem, ale dystrybutorzy firmy Cellfast nie mają wątpliwości, że nowe narzędzia to szansa na dodatkowy zysk. Potencjalne ryzyko niwelują wysokie standardy współpracy – indywidualne i elastyczne podejście do Klienta, szybka i profesjonalna obsługa oraz nowoczesna ekspozycja. Narzędzia ERGO LINE™, wraz z produktami do nawadniania firmy Cellfast, tworzą kompleksową ofertę artykułów ogrodniczych najwyższej jakości, sprzedawanych pod rozpoznawalną polską marką o ponad 25-letnich tradycjach.

Leave a Reply