Wielkanoc pełna barwnej energii

Podczas tegorocznej Wielkanocy zrezygnuj z leżenia na kanapie i jedzenia czekoladowych jajek… Niech święta będą pełne życia i energii! Wyrzuć wszystkie nijakie dekoracje – nadszedł czas na aktywność. Wykorzystaj nowy trend wielkanocny – inspirujący i pełen radości. Spędź ten czas w zdecydowanie inaczej: z kolorowymi, wiosennymi kwiatami

Tekst: iBulb

Zdjęcia: iBulb, Fotolia


Energia i relaks
Wszyscy potrzebujemy czasu na odpoczynek, a pełen energii, świeży wystrój domu na Wielkanoc zainspiruje Cię nową energią. Zwiastuny wiosny, takie jak tulipany, żonkile i jaskry perskie (Ranunculus) to kwiaty zalecane przez lekarzy. Nadadzą domowi świeży wygląd i nową, wiosenną energię. I to nie tylko dzięki swoim krzykliwym, jasnym kolorom, ale także dlatego, że niepostrzeżenie uwalniają tlen i oczyszczają powietrze w Twoim domu.

Jak?
Ale jak można wytworzyć wiosenną energię w domu? Odważne kolory tulipanów, żonkili i jaskrów perskich w połączeniu z bielą i czernią to niezbędny element wystroju. Zdecydowane kształty linii, strzałek i kręgów, przywołujące skojarzenia z dyscyplinami sportowymi dodadzą sił temu ożywczemu wyglądowi. Można stworzyć naprawdę piękne i inspirujące dekoracje, np. wykonać dodatkową ozdobę umieszczając płatki żonkili w dwustronnej ramce na zdjęcia lub wykorzystać prawdziwe kwiaty w połączeniu z ładnymi, gładkimi donicami, wazonami, talerzami lub półkami.

 

Leave a Reply