Ogród wieczorową porą

Kiedy zapadnie zmrok, wciąż możemy cieszyć się pięknem naszego ogrodu. A przede wszystkim – nadal możemy spędzać w nim czas, korzystając z przyjemnego wieczornego chłodu w letnie dni. Ciekawe oświetlenie uczyni te momenty jeszcze przyjemniejszymi 

Ozdoby do oświetlenia

Co zrobić, aby zwykłe łańcuchy świetlne LED stały się efektowną dekoracją?

Wystarczy dokupić odpowiednie dodatki, takie jak ozdoby SOLVINDEN. 

Dzięki nim nasz łańcuch świetlny nabierze osobistego charakteru, możemy dopasować go do pory roku lub własnego stylu i zmieniać w każdej chwili.

SOLVINDEN kwiat czerwony – 24,99 zł/12 szt.

SOLVINDEN kula pomarańczowy – 19,99 zł/12 szt.

www.ikea.com

Ogrodowa lektura

Czytanie wśród zieleni? O każdej porze dnia, ale tylko z odpowiednim oświetleniem. Może nam je zapewnić lampa zasilana panelem słonecznym. Wygodna, bo nie wymaga żadnych kabli ani wtyczek, oszczędna i ekologiczna, bo nie zużywa prądu. Gdy bateria jest w pełni naładowana, lampa będzie świecić przez ok. 12 godzin. Czas ładowania – 9 do 12 godzin w dni słoneczne.

SOLVINDEN lampa podłogowa na baterie LED – 199 zł

Czas na imprezę!

Spontaniczne spotkanie, impreza okolicznościowa czy po prostu przedłużające się grillowanie w ogrodzie – na pewno przyda się klimatyczne oświetlenie.

Dekoracyjna lampa solarna LED Partytime to zestaw, który składa się z jednej czerwonej, jednej zielonej i jednej niebieskiej lampy – kolory obudowy i światła są identyczne. Tę efektowną dekorację ogrodową można łatwo zawiesić na krzaku lub drzewie za pomocą klipsa montażowego bądź nawlec na sznurek. W górnej części lampy wbudowano cztery moduły, które ładują akumulator w promieniach słońca. Kiedy robi się ciemno, we wszystkich lampach automatycznie włączają się cztery diody LED.

Zestaw dekoracyjnych lamp solarnych LED Partytime – 86,90 zł

www.lampy.pl

Gwiazda w kolorach tęczy

Zmienne barwy w ogrodzie można uzyskać nie tylko dzięki kwitnącym kwiatom czy przebarwiającym się liściom. Takie atrakcje zapewni nam także biała lampa dekoracyjna z wytrzymałego polietylenu LED SHINING STAR. Za pomocą pilota można wybrać trzy poziomy prędkości i pięć poziomów intensywności światła oraz jedno światło stałe lub zmianę kolorów.

Lampa LED SHINING STAR, 40 cm – 432,90 zł

www.lampy.pl

Leave a Reply